تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

دانلود Kaspersky Anti Ransomware Tool for Business 3.0.0 – دانلود ضد باج افزار کسپرسکی

باج افزار ها (Ransomwares)، از تهدیدات جدی و در حال گسترش برای کسب و کارها و حتی کاربران خانگی ست.

باج افزار، نوعی بدافزار است که با آلوده کردن سیستم میزبان، کل سیستم عامل، مهم ترین بخش های آن و یا فایل های حیاتی را قفل و غیرقابل دسترس کرده؛ برای باز کردن قفل آن ها درخواست مقداری پول می کند. برخی از باج افزار ها تهدید به تخریب اطلاعات در صورت عدم پرداخت سریع می کنند و برخی حتی پس از پرداخت، اطلاعات را آزاد نمی کنند.

و اما راه حل، که یکی از آن ها، Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business، ضد باج افزار شرکت کسپرسکی است که با محصولات امنیتی باکیفیت اش بسیار معروف است.

در نگاه اول به نظر می رسد که این برنامه فقط برای کسب و کارها طراحی شده. اما حقیقت این است که با گسترش باج افزارها، استفاده از آن برای کاربران خانگی هم مناسب است. مخصوصاً اگر اطلاعات ارزشمندی روی هارد دارید!

ویژگی های Kaspersky Anti-Ransomware Tool:

  • محیط کاربری ساده و همه فهم
  • کارکرد ۱۰۰ درصدی در مقابل تمام باج افزارها (از جمله ExPetr, WannaCry, Bitman, Onion, Shade, Mor, Locky, CryptXXX, Zerber, Shade, Crysis, Cryrar, Snocry, Cryptodef, Spora)
  • محافظت Real-Time به صورت آماده باش: در صورت مواجهه با باج افزار، اثر آن را خنثی کرده و با یک اعلان، نام باج افزار، تاریخ فعالیت ورا به شما اطلاع می دهد.
  • Self-Defense برای دفاع از فایل ها و پروسه های برنامه در مقابل مخرب ها
  • هم زیستی با اکثر نرم افزار های امنیتی (آنتی ویروس ها) در کنار آن ها
  • ارتباط با Kaspersky Security Network برای محافظت موثر در برابر تهدیدات نوظهور
  • System Watcher و امکان بازگردانی اعمال مخرب باج افزارها
  • امکان تهیه ی یک WhiteList برای نرم افزارهایی که باج افزار نیستند ولی عملکرد مشابه آن ها، باعث واکنش اشتباه Anti-Ransomware می شود.

نکات:

۱– Kaspersky Anti-Ransomware Tool بیشتر نقش پیشگیری را دارد تا درمان. به همین جهت باید قبل از آلوده شدن سیستم، روی آن نصب باشد.

۲این نرم افزار جایگزین یک نرم افزار امنیتی کامل (Antivirus / Internet Security) نیست.

۳این برنامه رایگان است و بدون فعالسازی عملکرد کامل دارد.